Úvod > O nás

O nás

Kdo jsme

 

Jsme mladá česká značka, která neustále hledá cestu jak Vám zpříjemnit sport i relaxaci. Vymýšlíme nové a netradiční produkty, které využijete, zaujmou Vás a zároveň odliší od ostatních. 

 

Náš cíl

 

Naším dlouhodobým cílem je, aby zákazník a široká veřejnost vnímala značku SPRINTER, jako nejen symbol kvality a účelného využití, ale i originality.
Jsme si plně vědomi faktu, že dnešní zákazník nechce využívat jen funkčnost produktu, ale chce při sportování i hezky vypadat. Proto je naším cílem skloubení funkčnosti, kvalitního zpracování, dlouhodobé životnosti a atraktivního designu.

 

V čem se chceme odlišit

 

Spolupracujeme jen s prověřenými výrobci. Náš tým dbá na to, aby produkty měli tu nejvyšší kvalitu, kterou vždy důkladně testujeme.
Snažíme se budovat image značky tak, aby byly naše výrobky vždy vnímány jako spolehlivé sportovní a volnočasové vybavení, které je zároveň i cenově dostupné.   

 

Vaše názory nás zajímají

 

Přejeme si, aby naši zákazníci měli možnost podílet se na rozvoji značky. Sdílejte s námi své názory a myšlenky. Napište nám a i Vy se můžete podílet na vývoji nových produktů. Vaše názory jsou pro nás cenné a velmi důležité.