Úvod > Naše produkty > Samonafukovací vaky > Samonafukovací vak

Samonafukovací vak

Chystáte se relaxovat u vody nebo na zahradě? Jdete na procházku nebo vyrážíte na letní festival či do kempu? Přibalte si i náš nafukovací vak SPRINTER a pohodlí a skvělý odpočinek je zaručen!
Originální vak vynahradí jak deku, tak i sedadlo nebo kempingové židle. Vak lze naplnit vzduchem během několika vteřin bez větší námahy. Plní se jednoduchým pohybem rukou ze strany na stranu, žádná pumpička není potřeba. Když už máte dostatečně naplněno, na konci se vak sroluje, spojí sponou a je hotovo!

Složený vak je velmi lehký, skladný a můžete ho s sebou nosit pohodlně na rameni pomocí popruhu. Podívejte se na video (níže), jak je to jednoduché. 


Výhody oproti konkurenci

Oproti levným konkurenčním vakům je SPRINTER vyroben z velmi pevné ripstopové tkaniny T210, a tak je velmi pevný, odolný a není důvod k obavám kvůli prodření. Nosnost vaku je 250 kg, a tak můžete relaxovat klidně i ve dvou. 100% Nylon zaručuje jednoduchou omyvatelnost.

Délka rozbaleného vaku je 260 cm, po nafouknutí můžete počítat s délkou až 210 cm. SPRITNER je tedy výrazně delší než ostatní krátké konkurenční vaky a nabízí znatelně větší pohodlí. Na pravé straně bagu najdete dvojitou kapsu, do které jednoduše vložíte mobil, časopis, knihu nebo další menší předměty.

 

Vak můžete použít i na vodu jako lehátko

Rozhodně se vak nemusíte bát použít na vodě. Naopak! Vak je vodotěsný a relax na vodě naprosto skvělý.

 

Ukotvěte mě, neuletím

Aby Vám vak při silnějším větru nikam neulétl, v balení naleznete také dva jistící kolíky, kterým vak v přední části jednoduše ukotvíte. S nafukovacím vakem SPRINTER je odpočinek a relax maximální pohodlí a radost. Je ideální na posezení na zahradě s přáteli, na koupaliště, k moři, do kempu nebo kdekoliv venku, kde si chcete pohodlně odpočinout.

Specifikace:

  • Materiál – RIPSTOP T210 – 100% Nylon+ PE, vodotěsný a nehořlavý
  • Hmotnost – 1,1 kg
  • Nosnost - 250 kg
  • Rozměry zabaleného vaku – 35x18 cm
  • Rozměry rozbaleného vaku – 260x70 cm, přibližně 20% délky použijete na srolování
  • Dvojitá kapsa na menší předměty
  • 2 poutka a 2 upevňovací kolíky umožňující ukotvení vaku